Home arrow Actueel arrow Wedstrijdverslagen arrow Wedstrijdverslag vv Oostergo-VCR
 

Algemene informatie

Routebeschrijving

Algemeen e-mail 

Lid worden van de voetbalclub?

Lid worden van de vriendenclub?

Lid worden van de supportersvereniging?

 

 

Secretariaat

A. Veendorp
De Skepperij 33
9131 LE  Ee
Tel: 0519 - 518768
E-mail

IBAN

NL87RABO0346162874

Wedstrijdsecretariaat

A. Attema
Fivershof 13
9131 KE  Ee
Tel: 0519 - 518334
E-mail

Clubgebouw "Oan è line"

Stienfeksterwei 11
9131 KK  Ee
Tel: 0519 - 518680

Opgericht

28 juli 1964

 

Wedstrijdverslag vv Oostergo-VCR PDF Afdrukken
vv Oostergo wint van VCR
Na de oor wassing tegen w.t.o.c. van vorige week stond de wedstrijd in eigen huis tegen VCR op het programma. Er werden afgelopen week harde noten gekraakt door trainer Douwe de Val en leider Yko Miedema. Dinsdag werd er niet getraind, maar met de selectie gesproken over de wanvertoning in Oudwoude. Donderdag had trainer Douwe de Val de beschikking over 22 spelers van de eerste selectie op het heuvelachtige trainingsveld. 

Zaterdag 6 oktober, dag van de wetenschap en dag van de scheids-/grensrechter. Voorafgaand aan de wedstrijd werd het arbitrale trio in het zonnetje gezet met een mooie bos bloemen. Na het fluitsignaal van 14.30 waren beide ploegen goed aan elkaar gewaagd. In de 17e minuut werd een doelpunt van de gasten afgekeurd wegens buitenspel. Na dit eerste wapenfeit waren er veel kansen over en weer. Vv Oostergo aanvoerder Halbe Mossel keerde terug na twee weken welverdiende rust en strooide met prachtige passes. In de 46e minuut kreeg vv Oostergo een penalty, deze werd benut door oudgediende Julius de Jong.

In de rust werd en defensief gewisseld. Darren van Rijswijk en Jeffrey Miedema werden vervangen door de ervaren Johannes Meinsma en Herman Sprik. Met deze wissel werd duidelijk dat de 1-0 moest worden verdedigd. In een aantrekkelijke tweede helft met nog een aantal kansen over en weer kwam vv Oostergo nagenoeg niet meer in de problemen. 


Willem Sikkema

 

Hoofdsponsor

Statistieken

U bent onze 1966306ste bezoeker.


Ontwerp en technische realisatie door J-Media