Home arrow Actueel arrow Nieuws / Activiteiten arrow Vriendenclub v.v. Oostergo pakt uit!
 

Algemene informatie

Routebeschrijving

Algemeen e-mail 

Lid worden van de voetbalclub?

Lid worden van de vriendenclub?

Lid worden van de supportersvereniging?

 

 

Secretariaat

A. Veendorp
De Skepperij 33
9131 LE  Ee
Tel: 0519 - 518768
E-mail

IBAN

NL87RABO0346162874

Wedstrijdsecretariaat

A. Attema
Fivershof 13
9131 KE  Ee
Tel: 0519 - 518334
E-mail

Clubgebouw "Oan è line"

Stienfeksterwei 11
9131 KK  Ee
Tel: 0519 - 518680

Opgericht

28 juli 1964

 

Vriendenclub v.v. Oostergo pakt uit! PDF Afdrukken
Vriendenclub vv Oostergo pakt uit!
In de zomerstop heeft de Vriendenclub van vv Oostergo niet stilgezeten. Ten eerste is er een voetbaltafel aangeschaft voor jong en oud. De voetbaltafel heeft een mooie plek in de kantine gekregen. Om ons sportpark mooi te houden is aan onze zeer gewaardeerde onderhoudsploeg een nieuwe bosmaaier geschonken. 
Voor een optimale verzorging van de spelers van onze seniorenteams zijn voor het eerste en tweede elftal nieuwe verbandkoffers aangeschaft. Voor elke blessure is een medicijn beschikbaar in de verbandkoffers. 
Het neusje van de zalm zijn de spandoeken achter de goals. Het kan niet anders dan dat deze spandoeken de spelers van vv Oostergo een extra boost geven om topprestaties te leveren. Op de elftalfoto’s van de eerste en tweede selectie zijn de verbandkoffers en spandoeken door huisfotograaf Burt Sytsma fraai in de beeld gebracht.
Prachtige investeringen waarmee wij de vv Oostergo kunnen ondersteunen om weer een stap voorwaarts te zetten!

Ps: het bord voor de club van 100 is nog niet vol! Voor € 45,- ben je lid van de vriendenclub, ondersteun je de Vriendenclub, komt je naam op het bord en kun je ideeën aanbrengen tijdens de vergaderingen! Je kunt je hiervoor aanmelden bij Jelmer Kok, Eelke Idsardi of Sjoerd Zijlstra. 
 
Klik om de afbeelding te vergroten.
Klik om de afbeelding te vergroten.
 
 

Hoofdsponsor

Statistieken

U bent onze 1866275ste bezoeker.


Ontwerp en technische realisatie door J-Media