Home arrow Actueel arrow Wedstrijdverslagen arrow Einde bekeravontuur v.v. Oostergo 1
 

Algemene informatie

Routebeschrijving

Algemeen e-mail 

Lid worden van de voetbalclub?

Lid worden van de vriendenclub?

Lid worden van de supportersvereniging?

 

 

Secretariaat

A. Veendorp
De Skepperij 33
9131 LE  Ee
Tel: 0519 - 518768
E-mail

IBAN

NL87RABO0346162874

Wedstrijdsecretariaat

A. Attema
Fivershof 13
9131 KE  Ee
Tel: 0519 - 518334
E-mail

Clubgebouw "Oan è line"

Stienfeksterwei 11
9131 KK  Ee
Tel: 0519 - 518680

Opgericht

28 juli 1964

 

Einde bekeravontuur v.v. Oostergo 1 PDF Afdrukken
“ To be or not to be, that’s the question “ (WS)

Om klokslag 20.00 uur betrad het gelegenheidsteam van oefenmeester de Val het strakke, enigszins kleine kunstgrasveld van Drachtster Boys. Grensrechter S. Schreiber droeg voor de gelegenheid een ietwat slobberig pak. Hij groeit daar nog wel in!! Deze op de ledenvergadering uitputtend besproken wedstrijd droeg al een hele tijd een zware last. Zwaar in de zin van organisatorisch. Voetballen is meer dan… Lichtmasten die ontbraken, bussen die niet reden, leidinggevenden die niet …. Enfin, een heel gedoe. Die enkele bus en die weinige auto’s die wel de weg naar Drachten vonden, werden bemand door de finefleur van onze vereniging. Zij zorgden voor de bekende roodgele sfeer! Uiteindelijk ontspon er een vrij éénzijdige wedstrijd die zich voor het grootste gedeelte afspeelde op de helft van vv Oostergo. Mevrouw G. Kroodsma herdacht langs de lijn dat hun heroïsche witte VW bus het 17 jaar had volgehouden, en onlangs na een remweigering gewisseld werd.  Na twee bloedneuzen en 9  tegengoals liet het spitsenduo toch van zich spreken: 9 -1. D.J. Schreiber redde de eer. Tot slot kunnen we aantekenen dat het hele vriendenclubbestuur aanwezig was. William Shakespeare zou trots op hen zijn geweest.  Eindstand 12-1

Wieger Sikkema 
 
 
 

Hoofdsponsor

Statistieken

U bent onze 1979514ste bezoeker.


Ontwerp en technische realisatie door J-Media