Home arrow Actueel arrow Nieuws / Activiteiten arrow Competitie indeling seizoen 2019/2020
 

Algemene informatie

Routebeschrijving

Algemeen e-mail 

Lid worden van de voetbalclub?

Lid worden van de vriendenclub?

Lid worden van de supportersvereniging?

 

 

Secretariaat

A. Veendorp
De Skeperij 33
9131 LE  Ee
Tel: 0519 - 518768
E-mail

IBAN

NL87RABO0346162874

Wedstrijdsecretariaat

A. Attema
Fivershof 13
9131 KE  Ee
Tel: 0519 - 518334
E-mail

Clubgebouw "Oan è line"

Stienfeksterwei 11
9131 KK  Ee
Tel: 0519 - 518680

Opgericht

28 juli 1964

 

Competitie indeling seizoen 2019/2020 PDF Afdrukken
 
1ste eftal - 4e klasse B
 
Dokkum 1                               RWF 1
FC Birdaard 1                          SC Kootstertille 1
Friese Boys 1                          Ternaard 1
GSVV 1                                  V en V 1
Harkema Opeinde 1                 VIOD 1
ODV 1                                    VV Opende 1 
Oostergo 1                             WTOC 1
 
2e elftal - Res. 4e klasse 06
 
Anjum 2                                     Oostergo 2
Be Quick 3                                  SC Twijzel 2
Broekster Boys 3                         Ternaard 2
Buitenpost 5                               VCR 2
Leeuwarder Zwaluwen 4              VIOD 2
Leovardia 4                                Wykels Hallum 3
 
JO16 - 4e klasse 1 najaar 
 
Amelandia JO16-1                      Oostergo JO16-1
Anjum JO16-1                            SC Kootstertille JO16-1
Hardegarijp JO16-2                    VCR JO16-1
Houtigehage JO16-1                   VIOD JO16-1
Jistrum JO16-1                                Zwaagwesteinde JO16-2
 
JO13 - 4e klasse 03 najaar 
 
ASC JO13-1                              Leeuwarder Zwaluwen JO13-2
Eastermar JO13-1                     Nicator JO13-1
FVC JO13-3                              Oostergo JO13-1
Jistrum JO13-1                         Rijperkerk JO13-1
LAC Frisia JO13-4                     Broekster Walden JO13-2
Leovardia JO13-3                     WTOC JO13-1
 
JO11 - 3e klasse 08 najaar
 
Amelandia JO11-1                    Broekster Walden JO11-2
Be Quick JO11-3                      Ternaard JO11-1
Blija JO11-1                             VC Trynwalden JO11-2
Dokkum JO11-1                       VCR JO11-1
Geel Wit JO11-1                       VIOD JO11-1
Oostergo JO11-1                      Wykels Hallum JO11-1
 
JO8 - 3e klasse 12 najaar
 
Amelandia JO8-1                      Oostergo JO8-1
Be Quick JO8-1                        Broekster Walden JO8-1
Blija JO8-1                               VCR JO8-1
Dokkum JO8-1                         WTOC JO8-1
FC Birdaard JO8-1                    Wardy JO8-1
Holwerd JO8-1                         Wykels Hallum JO8-1
 
JO7 - 1e klasse AP najaar
 
Anjum JO7-1
Kollum JO7-1
Oostergo JO7-1
WTOC JO7-1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hoofdsponsor













Statistieken

U bent onze 2018578ste bezoeker.


Ontwerp en technische realisatie door J-Media