Home arrow Actueel arrow Nieuws / Activiteiten arrow 15 februari sfeeractie voor de jeugd en nog veel meer op sportpark de streng!
 

Algemene informatie

Routebeschrijving

Algemeen e-mail 

Lid worden van de voetbalclub?

Lid worden van de vriendenclub?

Lid worden van de supportersvereniging?

 

 

Secretariaat

A. Veendorp
De Skeperij 33
9131 LE  Ee
Tel: 0519 - 518768
E-mail

IBAN

NL87RABO0346162874

Wedstrijdsecretariaat

A. Attema
Fivershof 13
9131 KE  Ee
Tel: 0519 - 518334
E-mail

Clubgebouw "Oan è line"

Stienfeksterwei 11
9131 KK  Ee
Tel: 0519 - 518680

Opgericht

28 juli 1964

 

15 februari sfeeractie voor de jeugd en nog veel meer op sportpark de streng! PDF Afdrukken
A.s. Zaterdag allerlei activiteiten op sportveld de Streng. Een echte line up, pupil van de week en vanaf 17:00 de foute party voor jong en oud!! Hoe kom jij verkleed??? Er is een prijs voor het mooiste geheel voor heren en dames. Ook draaien we weer aan het rad van avontuur. Er zijn weer voetbalkaarten te winnen voor Heerenveen - ADO Den Haag en Groningen - PSV.

En tenslotte nog aandacht voor onze sfeer actie voor de jeugd. Wij nodigen alle jeugd die betrokken zijn bij onze mooie club uit om mee te doen aan onze sfeeractie. Kom in de kleuren rood/geel. Zorg voor lawaai materiaal, zoals toeters, deksels en trommel. Bij het kassahokje kun je je laten schminken als je dat leuk vindt. Wij zorgen voor het vuurwerk! Graag tot ziens op zaterdag 15 februari. Wij hebben er zin in!

Supportersvereniging (Halbe, Sven, Baukje, Henderica, Martha, Pieter en Jeannet
 

Hoofdsponsor

Statistieken

U bent onze 2095266ste bezoeker.


Ontwerp en technische realisatie door J-Media